logojpg

logo szkoły

Odwiedziło nas:

104881
DziśDziś126
WczorajWczoraj453
W tym tygodniuW tym tygodniu1135
W tym miesiącuW tym miesiącu5771
ŁącznieŁącznie104881
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Wyniki gminnego konkursu ekologicznego
środa, 16 kwietnia 2014 17:42

ziemia.gif - 13.81 Kb

Kategoria: 0 – 1

  1. Alan Gołyś (Przedszkole nr 3) I miejsce

  2. Weronika Tyl (Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieniewicach) II miejsce

  3. Hania Rucińska (Przedszkole nr 3 ) III miejsce

  4. Hania Siąkowska (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu) – wyróżnienie

  5. Emilka Kwiatkowska (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu) – wyróżnienie

  6. Wojciech Mass (Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  7. Martynka Jasińska (Przedszkole nr 2) – wyróżnienie

  8. Lena Bieniek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Błoniu) – wyróżnienie

  9. Cyprian Wadecki (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu ) – wyróżnienie

  10. Hanna Ksit (Przedszkole ,,Stokrotka”) – wyróżnienie

  11. Magdalena Czupryniak (Przedszkole ,,Stokrotka”) – wyróżnienie

    Kategoria : kl. 2 – 3

  1. Karolina Chruślicka kl. 3d; 75 pkt. (SP 1 w Błoniu) I miejsce

  2. Dominika Kolano kl.3d; 72 pkt. (SP 1 w Błoniu) II miejsce

  3. Maja Wolniak kl.3a; 70 pkt. (SP 1 w Błoniu) III miejsce

  4. Paulina Ferenc kl. 3b ; 63 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) - wyróżnienie

  5. Marceli Kozłowski kl. 3b, 61 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  6. Milena Maksymiuk kl.3b, 60 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

    Kategoria: kl. 4 – 6

  1. Jan Dudziński kl.5b; 68 pkt. (SP 1 w Błoniu) I miejsce

  2. Mateusz Rak kl.5c; 66 pkt. (SP 2 w Błoniu) II miejsce

  3. Mateusz Majtczak kl.5 c; 64 pkt. (SP 1 w Błoniu) III miejsce

  4. Jakub Berger kl.5c; 62 pkt. (SP 2 w Błoniu) wyróżnienie

  5. Kasia Szyprowska kl.5 ; 58 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  6. Filip Ambroziak kl.5b; 56 pkt.(SP 1 w Błoniu) – wyróżnienie

  7. Marta Rupieta kl.5; 56 pkt.(SP 1 w Bieniewicach) –wyróżnienie

    Serdeczne gratulacje!

    Uroczyste wręczenie nagród podczas Eko - Pikniku dnia 26.04.14r.

Kategoria: 0 – 1

  1. Alan Gołyś (Przedszkole nr 3) I miejsce

  2. Weronika Tyl (Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieniewicach) II miejsce

  3. Hania Rucińska (Przedszkole nr 3 ) III miejsce

  4. Hania Siąkowska (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu) – wyróżnienie

  5. Emilka Kwiatkowska (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu) – wyróżnienie

  6. Wojciech Mass (Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  7. Martynka Jasińska (Przedszkole nr 2) – wyróżnienie

  8. Lena Bieniek (Szkoła Podstawowa nr 1 w Błoniu) – wyróżnienie

  9. Cyprian Wadecki (Szkoła Podstawowa nr 1w Błoniu ) – wyróżnienie

  10. Hanna Ksit (Przedszkole ,,Stokrotka”) – wyróżnienie

  11. Magdalena Czupryniak (Przedszkole ,,Stokrotka”) – wyróżnienie

    Kategoria : kl. 2 – 3

  1. Karolina Chruślicka kl. 3d; 75 pkt. (SP 1 w Błoniu) I miejsce

  2. Dominika Kolano kl.3d; 72 pkt. (SP 1 w Błoniu) II miejsce

  3. Maja Wolniak kl.3a; 70 pkt. (SP 1 w Błoniu) III miejsce

  4. Paulina Ferenc kl. 3b ; 63 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) - wyróżnienie

  5. Marceli Kozłowski kl. 3b, 61 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  6. Milena Maksymiuk kl.3b, 60 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

    Kategoria: kl. 4 – 6

  1. Jan Dudziński kl.5b; 68 pkt. (SP 1 w Błoniu) I miejsce

  2. Mateusz Rak kl.5c; 66 pkt. (SP 2 w Błoniu) II miejsce

  3. Mateusz Majtczak kl.5 c; 64 pkt. (SP 1 w Błoniu) III miejsce

  4. Jakub Berger kl.5c; 62 pkt. (SP 2 w Błoniu) wyróżnienie

  5. Kasia Szyprowska kl.5 ; 58 pkt. (SP 1 w Bieniewicach) – wyróżnienie

  6. Filip Ambroziak kl.5b; 56 pkt.(SP 1 w Błoniu) – wyróżnienie

  7. Marta Rupieta kl.5; 56 pkt.(SP 1 w Bieniewicach) –wyróżnienie

    Serdeczne gratulacje!

    Uroczyste wręczenie nagród podczas Eko - Pikniku dnia 26.04.14r.

 
WIELKANOC 2014
czwartek, 17 kwietnia 2014 00:00

jajko.gif - 13.93 Kb koszyk.gif - 12.55 Kb Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

życzy dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej nr1 w Błoniu

 

Czytaj więcej…
 
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu TIK – Tak
środa, 16 kwietnia 2014 09:30
  1. Indywidualnie – Jakub Szczepanik – klasa V C  -   99 miejsce
  2. Szkoła Podstawowa w Błoniu  - sklasyfikowana na 39 miejscu.

 Ranking Szkół Podstawowych :   http://tik-tak.cloudia.pl/_scores2_/szkoly/

Ranking indywidualny  uczniów :  http://tik-tak.cloudia.pl/_scores2_/uczniowie/ 

 

Czytaj więcej…
 
WYNIKI - Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia.
wtorek, 15 kwietnia 2014 12:23

ko.jpg - 7.50 Kb 
Wyniki na stronie:

http://www.ces.edu.pl/wyniki/206/10815-206-73954-wyniki.pdf



Zadania logiczne najlepsi w szkole: - Poziom ( klasy I - III )

 MAJA DOMAŃSKA - 174 pkt. - 14 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienie.



Zadania logiczne najlepsi w szkole: - Poziom
( klasy IV - VI )


MICHAŁ POTOCKI
- 200 pkt. - 5 miejsce w kraju - dyplom laureata, nagroda książkowa

JAKUB   KRAWCZUK -  184 pkt.  -  13  miejsce w  kraju  -  dyplom   wyróżnienie



wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy Smile Sealed Wink


Magdalena Matela i Krzysztof Rochalski



 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 80

Imieniny obchodzą

Dzisiaj : Grzegorza, Aleksego, Horacego
Jutro : Marka, Jarosława, Elwiry
Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

Wiadomości

wszystkie zebrania godz.18 00
==============
Zebranie rodziców :

dzień otwarty
możliwość spotkania się z
z nauczycielami uczącymi
w danej klasie.

Klasa I - III  14.04.  2014
poniedziałek
......................................

Klasa IV - VI  15.04. 2014
wtorek
......................................

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

....................................
Zapraszamy serdecznie

Ankieta www

Czy lubisz chodzić do szkoły ?
 

Aktualności

Najlepsi uczniowie

  • 1. Majtczak Mateusz  -V C  
    śr. 5,67

2. Jakubczak  A - VI A 
śr. 5,56
3. Flisiak  M.  - V C  
śr. 5,55
4. Jączyk  R.  -  IV C 
śr. 5,42
5. Wawrzyńczak A. kl. VI A
śr. 5,40

5. Zimak Bartłomiej  VI B 
śr. 5,33
Kurek Magdalena  kl. V A
śr. 5,33
Zdanowska Agata V A
śr. 5,33
Dunajewski K.  kl. IV B 
śr. 5,27
Markiewicz M.  kl. V C
śr. 5,27
możesz tu być  Smile

Odwiedź galerię

Dodatki

Galeria

galeria

Nasza klasa

SP Błonie na Naszej Klasie

Wikipedia

wikipedia

Bramki SMS operatorów

bramka sms orange bramka sms era bramka sms plus