24/25 stycznia 2020

W tych dniach członkowie koła historycznego mogli się poznać od innej strony wręcz żartobliwej. Każdy opowiadał o sobie w jednym zdaniu najśmieszniejsze fakty. Następnie wyszliśmy do McDonalda i w świetnej atmosferze jedliśmy posiłek. Po powrocie i krótkim odpoczynku udaliśmy  się na salę gimnastyczną gdzie tańczyliśmy oraz graliśmy w siatkówkę. Zmęczeni ale z uśmiechami na twarzach poszliśmy do sali historycznej i oglądaliśmy film pt. „Fantastyczne zwierzęta”. Niedługo po tym byliśmy świadkami koncertu połączonego z ponownym tańcem. Następnie polowa z nas zasnęła, za to reszta spędzała czas na zabawach. Jakiś czas później wszyscy wróciliśmy do klasy i posprzątaliśmy.

Uważamy wideo – nockę za udana i czekamy na następną!

– Hania Uraszewska, Maja Sobolewska i Daniel Wieszczyński