Ważne informacje dot. nauczania zdalnego            

W związku z obecną sytuacją i decyzjami MEN o wprowadzeniu w szkołach zdalnego nauczania przypominamy że:

–  wg badań godziny najbardziej efektywnej nauki to 9.00-15.00

– w czasie pracy przy komputerze/tablecie/smartfonie należy robić przerwy, łączyć przemiennie pracę przy monitorze ekranowym z innymi rodzajami prac nieobciążającymi wzroku i wykonywanymi            w innych pozycjach ciała.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci prosimy o korzystanie wyłącznie ze stron i materiałów wskazanych przez nauczycieli bądź udostępnianych           na stronie naszej szkoły.  Na stronach wymagających logowania prosimy pamiętać                 o tworzeniu trudnych do odgadnięcia haseł i w miarę możliwości instalować oprogramowanie antywirusowe.