Szanowni Państwo,

 miło mi poinformować , że nasza placówka zgodziła się na udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

 Celem akcji jest wdrażanie dzieci do wyzwań związanych z ochroną środowiska z jednoczesnym kształtowaniem zachowań pro-społecznych i pro-pomocowych.

 Beneficjentem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

 

W naszej placówce zostaną umieszczone pojemniki na zużyte tusze (nie tonery)  do drukarek komputerowych (atramentowych) do których dzieci mogą wrzucać puste tusze zużyte w domu lub pracy rodziców. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dostaną w nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Organizator w imieniu dzieci przekazuje do TOZ co kwartał dużą ilość karmy dla bezdomnych zwierząt.

 

 Mam nadzieję ,że włączycie się Państwo do akcji.