Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie,

w tym roku nasza szkoła również dołączyła do Szlachetnej Paczki.
Zachęcamy wszystkich do dołączenia i wsparcia naszej zbiórki.

💚 Czego potrzebujemy?
👉 Fotel rozkładany dla 8 letniego chłopca
👉 Ubrania:
Adam (146/152): spodnie, bluzy
Michał (122/128): spodnie przejściowe. koszulki, bluzy – sylwetka normalna
Kuba (98): spodnie przejściowe, koszulki, bluzy

Obuwie:
Adam – rozmiar 36, buty zimowe, adidasy
Michał – rozmiar 30, buty zimowe
Kuba – rozmiar 26, buty zimowe

Dobrym rozwiązaniem będzie zakup bonu podarunkowe do wybranego sklepu z obuwiem.

👉 Żywność trwała:
– herbata
– ryż
– kawa
– kasza
– makaron
– mąka
– cukier
– olej
– dżem
– konserwy mięsne
– konserwy rybne
– owoce i warzywa w puszkach

👉 Środki czystości:
– pampersy rozmiar 5
– krem nawilżający do twarzy dla dzieci
– chusteczki wilgotne

🎁Michał: zabawki edukacyjne/interaktywne
🎁Kuba: klocki, samochód

💚 Opis rodziny
Pan Artur samotnie wychowuje trójkę dzieci: Adama (8), Michała (5) i Kubę (3). Wcześniej życie rodziny wypełniały spory z niestabilną partnerką. Burzliwe rozstanie z partnerką i rozwód zmienił życie rodziny. Jednocześnie pozwolił jej zażyć spokoju ale jednocześnie pan Artur został sam z trójką małych dzieci z których syn Adam cierpi na padaczkę. Pan Artur skończył warsztaty rodzinne, rodzina skorzystała z pomocy psychologa. Codzienność jednak jest trudna. Praca p. Artura stanowi główną część dochodu rodziny. Przychody rodziny wynoszą 4195 zł, z czego koszty (mieszkanie i przedszkole) pochłaniają 1470 zł. Na osobę w rodzinie zostaje 681 zł na miesiąc.

💚Piękno rodziny
Rodzina stale dąży do poprawienia swojej sytuacji. Pan Artur pracuje, współpracuje z psychologiem i prawnikami w celu uregulowania sprawy z byłą partnerką. Siłę do walki z przeciwnościami dają mu dzieci. Mimo przeciwności, rodzinę łączą silne więzi. Pan Artur może także szukać moralnego wsparcia wśród rodziny i znajomych. Największym marzeniem pana Artura jest zamiana mieszkania na większe – takie które spełniałoby potrzeby wielodzietnej rodziny. Jego pracowitość i wytrwałość oraz bycie “złotą rączką” jak sam się określa, pozwolą mu przy odrobinie pomocy zrealizować tą potrzebę.

W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Gosią Nowacką i Panem Łukaszem Kołakowskim