Witamy w nowym roku szkolnym ?

W tym roku firma Pora Karmienia ponownie ma przyjemność przygotowywać catering dla dzieci w szkołach podstawowych w Błoniu. Zapisy ruszają już od 31.08.2022 r. 

Poniżej kilka podstawowych informacji:

  • cena pozostaje bez zmian – 13 zł za obiad;

  • dziecko zapisujemy wiadomością SMS pod numerem telefonu 696 074 361 do godziny 9 rano, mimo tego zachęcamy do zapisywania dzień lub kilka dni wcześniej ? . Zapisy pod innym numerem telefonu nie będą brane pod uwagę.

  • obiad można odwołać również maksymalnie do 9 rano danego dnia, w przypadku odwołania o czasie kwota przechodzi na poczet kolejnego, jeszcze nieopłaconego obiadu. W przypadku odwołania o późniejszej porze obiad zostanie dowieziony do szkoły – można go odebrać osobiście z placówki;

  • w związku z licznymi zaległościami i opóźnieniami w zeszłym roku szkolnym, opłatę w tym roku należy regulować Z GÓRY na numer konta: 33 1020 1055 0000 9102 0331 2261 lub gotówką w barze (ul. Traugutta 8, Błonie). W tytule przelewu należy umieścić imię, nazwisko dziecka, szkołę do której uczęszcza oraz opłacany okres czasu;

  • Jeżeli dziecko ma specjalną dietę (np. bezglutenową, bezmleczną) należy o tym poinformować, nawet jeżeli w zeszłym roku szkolnym byliśmy już o tym informowani;

Pozostałe informację zostaną opublikowane w najbliższych dniach. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 696 074 361.