W piątek – 7 pazdziernika obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji klasa 8a wraz z Panią Pauliną Piotrowską i Panią Justyną Kusal przygotowała akademię, na której uczniowie dowiedzieli się dlaczego nauka języków jest dzisiaj tak ważna i dlaczego warto się ich uczyć. Uczniowie klasy 8a odgrywali scenki w j. polskim i j. angielskim. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki w wersji karaoke i odpowiadaliśmy na pytania. Ochotnicy wzięli udział w teleturnieju, podczas którego mogli wykazac się wiedzą dotyczącą krajów europejskich i ich języków. Na koniec Pani Nutka – Dominika Paszkowska poprowadziła “Jaka to melodia” (za co bardzo dziękujemy?) , gdzie reprezentanci wszystkich klas odgadywali tytuły piosenek. Było dużo zabawy, śmiechu, a dodatkowo bardzo słodko ???????????????????