Ostatnie aktywności

Reprezentacja IV Błońskiej Drużyny Harcerskiej, GZ Tropiciele Przygód Błonie oraz GZ Poszukiwacze Przygód zapoczątkowała dziś w niesprzyjającej aurze nową tradycję, nawiązując do służby, zebrali kilka worków śmieci i zgniłych liści z grobów ludności cywilnej, która zginęła w czasie II wojny światowej w Błoniu. (to było również 17 lutego☺)

17 lutego odbyło się spotkanie z planszówkami zorganizowane przez Strefę Kobiet Bramki oraz GZ Tropiciele Przygód i IV Błońską Drużynę Harcerską. Goście mile spędzili zimne popołudnie przy stołach z grami.

22 lutego harcerze i zuchy z Błonia spotkali się w CK w Błoniu, żeby tradycyjnie wspólnie spędzić ten szczególny czas – DMB – Dzień Myśli Braterskiej, obchodzony przez skautów na całym świecie, utwierdzający ich, że bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wiek, status społeczny, są braćmi i kierują nimi te same cele i idee. Dzieci tego dnia robiły kartki przyjaźni, które zostały wysłane do innych drużyn na świecie.

Ostatnio zmieniany piątek, 23 marzec 2018 13:28