Warsztaty "Proste plecki"

W październiku b.r. odbyły się w naszej szkole warsztaty "Proste plecki".

Dzieci z klasy I- ych i ze świetlicy miały okazję dowiedzieć się jak powinno się prawidłowo siedzieć, podnosić ciężki plecak i jak go nosić, aby nie nabawić się wad postawy. Niezwykłą atrakcją i pomocą w zrozumieniu tych zagadnień był model szkieletu ludzkiego naturalnej wielkości-Kostek. Każdy miał okazję zapoznać się bliżej z Kostkiem i brać czynny udział w zajęciach. Dzięki temu, że warsztat był prowadzony w humorystyczny i obrazowy sposób przez doświadczonego instruktora kinezyterapii i specjalistę therapy fitness, przekazana wiedza z pewnością będzie wykorzystywana przez dzieci każdego dnia.

Anna Pawłowska - wychowawca świetlicy

zdjecia_001 zdjecia_002 zdjecia_004
Ostatnio zmieniany piątek, 30 październik 2015 16:38