Andrzejki 2015

Andrzejki w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu

W SP-1 w dniu 27 listopada br. odbyła się szczególna impreza. Był to wieczór andrzejkowy zorganizowany i przeprowadzony przez rodziców naszych uczniów. Reprezentanci Rady Rodziców z każdego oddziału klasowego, w przebraniach andrzejkowych, z pomysłowymi rekwizytami wróżyli i zabawiali nasze dzieci.

Impreza podzielona była na dwie części w godzinach: 16.00 – 18.30 dla klas I – III, 19.00 – 21.30 dla klas IV – VI.

Wśród stoisk znalazły się: tatuaże, wahadło, wróżenie z ręki, wróżby z butami, koło fortuny, magiczne drzewo i wiele innych atrakcji.

Pragnę podziękować wszystkim rodzicom za zaangażowanie, współpracę oraz pomysłowość. Szczególne podziękowanie kieruję do przedstawicieli szkolnej Rady Rodziców pod kierownictwem pana Marcina Zatorskiego oraz pani Agnieszki Chażewskiej zabezpieczającej imprezę od strony muzycznej.

Szkoła to społeczność, w której ważna jest współpraca, wszystkie działania są kierowane dla naszych dzieci, gdyż ich dobro i harmonijny rozwój jest naszym wspólnym celem.

Magdalena Rak

Dyrektor Szkoły

Andrzejki_1 Andrzejki_2 Andrzejki_3
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 listopad 2015 13:13