Festiwal Matematycznych Gier Planszowych

Zaproszenie dla uczniów klas IV – VI oraz Rodziców.

W najbliższą środę 13 stycznia 2016 r. od godziny 17.30 zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na Festiwal Matematycznych Gier Planszowych organizowanych w ramach trwającego od września projektu „Matfrajda – granie bez prądu”.

Impreza odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w sali nr 19.

Razem z uczniami naszej szkoły oraz wolontariuszami z Gimnazjum nr 1 będziemy grać w planszówki, aby przekonać Państwa, jaką frajdą może być nie tylko matematyka, ale również wspólne, twórcze spędzanie czasu z dziećmi.

Wśród uczestników rozlosujemy nagrody w postaci gier planszowych dla całej rodziny. Przewidujemy także poczęstunek.

Dołącz do wspólnej zabawy, przekonaj się ile możecie sobie dać!!!
Ostatnio zmieniany wtorek, 19 styczeń 2016 15:52