Rozbudowa szkoły

Szanowni Rodzice

W związku z rozbudową naszej szkoły dyrektor informuje o rozpoczęciu prac budowlanych. W najbliższym czasie działka obok budynku szkoły przy ul. Poniatowskiego (obecnie parking) zostanie ogrodzona i zamknięta. Nie będzie można w tym miejscu zostawiać samochodów.

Na terenie szkoły zostanie wydzielony teren dla firmy budowlanej. Będzie ogrodzony i zamknięty z umieszczoną informacją o „zakazie wstępu”. Dla uczniów będzie wyodrębnione miejsce z przejściem na boisko szkolne i plac zabaw. W czasie zajęć szkolnych uczniowie na boisko i plac zabaw będą przechodzili pod opieką nauczyciela. Po zakończeniu wszystkich lekcji w szkole, boisko i plac zabaw będą niedostępne dla dzieci (zamknięte przejście). W tym czasie obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z tych miejsc.

Pracownicy i nauczyciele szkoły będą dbali o zachowanie środków bezpieczeństwa, niemniej jednak troszcząc się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych uczniów prosimy Państwa o rozmowę z dziećmi na temat zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad obwiązujących w czasie rozbudowy szkoły i zachowania szczególnych środków ostrożności poruszania się po terenie budowy.

Magdalena Rak
Dyrektor Szkoły
Ostatnio zmieniany środa, 13 kwiecień 2016 15:00