Straż zwierząt w naszej szkole

9 XI naszą szkołę odwiedziła Straż Zwierząt z Grodziska Mazowieckiego. Spotkanie odbyło się w ramach podziękowań za zbiórkę karmy dla potrzebujących psów. W akcji brały udział dzieci z klas IV-VI i to właśnie dla nich odbyła się ta nietypowa lekcja. Panie strażniczki ciekawie opowiadały o swojej codziennej, niełatwej pracy. Dzieci słuchały opowieści o tym, jak zwierzęta z trudną przeszłością odzyskują zaufanie do ludzi w nowych domach. Na koniec spotkania uczniowie zadawali wiele pytań, na które dostawali wyczerpujące odpowiedzi. Zapewne jest to początek długiej współpracy między naszą szkołą a Strażą Zwierząt z Grodziska. Dzieci mają w sobie dużo empatii, zatem z pewnością będą wspierały zwierzaki także w przyszłości.

Paulina Dywańska- nauczyciel

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 listopad 2016 10:52