Festiwal matematycznych gier planszowych

14 grudnia 2016 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wspólne spędzenie czasu przy grach planszowych. Festiwal rozpoczyna się o godzinie 16:00, ale już od godziny 14:30 będziemy czekać na drugim piętrze szkoły na chętne do gry osoby.

W ramach festiwalu odbędzie się turniej gry „Osadnicy z Catanu”, w którym mogą rywalizować uczniowie szkół podstawowych. Zgłoszenia na turniej trzeba dokonać do 13 grudnia, bezpośrednio do poniżej podpisanych organizatorów festiwalu lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba uczestników turnieju jest ograniczona do 20, a o udziale w nim decyduje kolejność zgłoszeń. Należy wiedzieć, że czas każdej rozgrywki zostanie ograniczony do 30 minut, a podczas gry będzie zabroniona wymiana surowców między graczami.

Zajęcie pierwszych 3 miejsc na turnieju zostaną nagrodzone markowymi grami planszowymi, a wśród wszystkich uczestników festiwalu zostanie rozlosowany egzemplarz gry „Osadnicy z Catanu”.

Maciej Jaworski i Marcin Kołota

plakat-na-festiwal