Roztańczona jedynka

23 stycznia w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Do pięknie przystrojonej sali gimnastycznej już od godziny 9:00 zaczęli schodzić się pierwsi przebierańcy z klas IV – VI. Dzieci młodsze bawiły się w godzinach 12:00 – 14:00. Wśród uczestników nie zabrakło księżniczek, wróżek, motylków, policjantów, star wars i innych barwnych postaci z bajek. Rozrywkę uczestnikom zapewnił Artur Trochimiak, który nikomu nie pozwolił się nudzić organizując liczne zabawy i konkursy. Wraz z dziećmi wyruszył w taneczną podróż dookoła świata. Samolot wraz z imprezowiczami wystartował z Polski, odwiedzając m. in. takie kraje jak: Stany Zjednoczone, Włochy i Grecję. Docierając do każdego z państw uczestnicy poznawali tańce narodowe i najpopularniejsze piosenki. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały dzieci, dlatego z chęcią podczas przerwy udały się na słodki poczęstunek przygotowany w salach.

Tegoroczna impreza bardzo nam się podobała i już od dziś z niecierpliwością czekamy na kolejną.

Agnieszka Ziółkowska