Klasa IIID - wycieczka do Hangaru646

6 kwietnia odbyła się, wyczekiwana przez klasę IIID, wycieczka do Hangaru646 na lekcję wf-u. Po przebraniu się i obejrzeniu filmu instruktażowego dzieci pod opieką trenera rozpoczęły rozgrzewkę na trampolinach. Potem zostały podzielone na dwie grupy i pod opieką swoich trenerów ćwiczyły różne umiejętności. Były wyścigi rzędów po „falowanej powierzchni”, skoki z prawidłowym lądowaniem na miękkie powierzchnie, skoczne wyścigi na trampolinach, gra w Zbijaka i skoki na materac z dużej wysokości. Po zakończeniu lekcji wf-u dzieci miały czas wolny i mogły poskakać tam, gdzie chciały.

Czas minął szybko, a lekcja pozostanie długo w pamięci ☺

Zachęcamy wszystkie klasy do odwiedzenia Hangaru646!

wychowawczyni klasy IIID, Edyta Ulaska

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 kwiecień 2017 14:39