Klubik Dobroci w domu Senior-Wigor

11 kwietnia uczniowie z Klubiku Dobroci odwiedzili pensjonariuszy domu dziennego pobytu Senior-Wigor. Dzieci własnoręcznie wykonały kartki oraz upominki z motywem wielkanocnym, którymi obdarowali uczestników, złożyły życzenia wielkanocne oraz miło spędziły czas. W trakcie spotkania nie obyło się bez śpiewów o tańców. Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi domu Senior-Wigor za miłe przyjęcie. Pragniemy również podziękować dzieciakom - bez Was nie udałoby się osiągnąć tak dużego sukcesu.
Podziękowania należą się również pani Dyrektor Magdalenie Rak za wsparcie, zaangażowanie i nieoceniona pomoc. To wszystko nie udałoby się bez pani Moniki Boras, która swoim śpiewem porwała wszystkich do świetnej zabawy i miło spędzonego czasu.

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 kwiecień 2017 21:21