II przegląd Poloneza

27 kwietnia 2017 Szkoła Podstawowa nr 2 w Błoniu zorganizowała II przegląd Poloneza i innych tańców ludowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy, młodsza i starsza. Klasa IIIc zatańczyła do muzyki Ogińskiego, natomiast klasy VI zaprezentowały układ przy dźwiękach Kilara. Wszystkie grupy uczestniczące w przeglądzie bardzo się postarały i włożyły dużo pracy aby osiągnąć jak najlepszy efekt występu. Szczególne podziękowania należą się pani Martynie Szot oraz nauczycielom naszej szkoły pani Joannie Moczydłowskiej, która przygotowywała klasę młodszą oraz pani Dominice Paszkowskiej, Agnieszce Ziółkowskiej i Łukaszowi Kołakowskiemu odpowiedzialnym za starszą grupę. Podziękowania należą się również pani dyrektor Magdalenie Rak za wsparcie, zaangażowanie i pomoc oraz za patronat nad naszymi uczniami.