Flamaster!!!

Co roku w okolicach Świąt Bożego narodzenia ogłaszana jest akcja Flamaster. W jej ramach zbierane są wszelkie artykuły papiernicze (flamastry, kredki, plasteliny, bloki, farby, krepina, piórniki, temperówki, ołówki, wszystko, wszystko, wszystko!!!). Te rzeczy zawożone są na Litwę, do małej miejscowości o wdzięcznej nazwie Taboryszki. Mieszka tam wielu Polaków i wiele potrzebujących polskich dzieci. Jeśli ktoś może wspomóc, prosimy o przyniesienie artykułów do „Jedynki” – gabinet logopeda/terapeuta (parter). Nie myślcie proszę, że paczka kredek to za mało. Akcja ogłoszona jest w wielu szkołach i instytucjach. Jeśli każdy podzieli się ryzą papieru czy paczką flamastrów, wiecie, ile się tego uzbiera?!!!!! Wystarczy na następny rok.

Ostatnio zmieniany czwartek, 09 listopad 2017 21:36