Spotkanie autorskie z panem Marcinem Brykczyńskim

Co roku nasza Szkoła zaprasza znanego pisarza na spotkanie z uczniami.

W tym roku zaprosiliśmy Pana Marcina Brykczyńskiego, autora wielu książek dla dzieci, m.in.: Jak się nie bać ortografii, Ni pies ni wydra, Z deszczu pod rynnę, Czary, Alfabestia.

Spotkanie odbyło się 20 lutego 2015 r. i uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas drugich.

Wcześniej dzieci zapoznawały się z twórczością Pana Brykczyńskiego podczas lekcji. Prawie każdy uczeń na spotkaniu miał ze sobą książkę autora, aby zdobyć imienną dedykację.

Miłego gościa powitała Dyrektor Szkoły Pani Magdalena Rak. Podczas spotkania Pan Marcin opowiadał dzieciom o swojej twórczości w bardzo wesoły sposób, czytał też fragmenty swoich wierszy. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu, śmiało zadawali mnóstwo pytań. Na pewno takie wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 luty 2015 15:23