Koncert „Święta w prezencie”

Bożonarodzeniowy nastrój w pełni, wszyscy oczekują na pierwszą gwiazdkę i rozkoszują się atmosferą zbliżających się świąt.
Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły – 16 grudnia świątecznie stroją scenę w Centrum Kultury w Błoniu, pragnąc rodzicom, przyjaciołom i wszystkim ludziom dobrej woli ofiarować śpiewające prezenty.

Goście nie zawiedli, do wspólnego śpiewania zostały zaproszone również przedszkolaki. Mali artyści, zachęceni przez Mikołaja Marcina Kołotę włożyli w swój występ serce i duszę. Nasi uczniowie z SP-1 nie byli gorsi, śpiew pastorałek i kolęd rozbrzmiewał echem po całym Centrum Kultury. Nie zabrakło również piosenki w wykonaniu pracowników naszej szkoły. Zintegrowaliśmy po raz kolejny środowisko przedszkolno-szkolne; dzięki owocnej współpracy udaje nam się to rokrocznie.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do sukcesów tych naszych koncertów. Przede wszystkim dyrektorom i nauczycielom przedszkoli z terenu gminy Błonie, pracownikom SP-1 w Błoniu za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie uroczystości. Dziękuję władzom Błonia na czele z panem Burmistrzem Zenonem Reszką za wsparcie finansowe oraz zawsze stuprocentową obecność. Zapraszam przedszkolaków do udziału w naszych kolejnych jedynkowych koncertach.
Składam Państwu życzenia uśmiechu na każdy dzień w Nowym 2018 Roku.

Z pozdrowieniami
Magdalena Rak