Ślubowanie klas I

Przejęte pierwszaki w galowych strojach i biretach na głowach przybyły na tę uroczystość wraz z rodzicami . Sala gimnastyczna zamieniła się tego dnia w jesienny park pełen kolorowych liści. Klasy pierwsze rozpoczęły uroczystość wspólną piosenką. Gospodarzem spotkania była pani dyrektor Magdalena Rak , a specjalnym gościem pan burmistrz Zenon Reszka.

Pierwszaki złożyły przysięgę , a pani dyrektor uroczyście pasowała każdego z nich na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Błoniu. Wychowawczynie wręczyły dzieciom tarcze i pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której dzieci mówiły wierszyki i śpiewały piosenki.

Występy podobały się rodzicom oraz przybyłym gościom.

Pierwszoklasiści opuszczali salę gimnastyczną pełni wrażeń , już jako pełnoprawni uczniowie naszej szkoły.

Życzymy im samych szóstek i wielu sukcesów w nauce.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 listopad 2014 14:46