Głosuj na Kopernika!

ZAGŁOSUJ NA KOPERNIKA!

Głosować można: online: Głosuj na Kopernika

lub

Wypełnić formularz papierowy i złożyć go w Urzędzie w pokoju nr 1

Głosować można od poniedziałku 10 września do piątku 14 września

W ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Błonie zgłosiliśmy propozycję pozyskania środków na utworzenie Sali Integracji Sensorycznej w Szkole Podstawowej nr 1.

"Termin integracja sensoryczna określa prawidłową organizację wrażeń sensorycznych (bodźców) napływających przez receptory. Oznacza to, że mózg, otrzymując informacje ze wszystkich zmysłów dokonuje ich rozpoznania, segregowania i interpretacji oraz integruje je z wcześniejszymi doświadczeniami. Na tej podstawie mózg tworzy odpowiednią do sytuacji reakcję nazywaną adaptacyjną. Jest to adekwatne i efektywne reagowanie na wymogi otoczenia. Może to być odpowiedź ruchowa jak i myślowa. Integracja sensoryczna jest procesem, dzięki któremu mózg otrzymując informację ze wszystkich systemów zmysłowych dokonuje ich segregacji, rozpoznania, interpretacji i integracji z wcześniejszymi doświadczeniami. "

Teraz potrzebujemy Waszej pomocy!

Prosimy o wsparcie wszystkich zamieszkałych w obszarze 2: ulice: 3 Maja, 11 Listopada, Aleja Norwida, Armii Krajowej, Asnyka, Bajkowa, Engelmana, Jana Pawła II, Kilińskiego, Kościuszki, Krótka, Ks. Prałata Z. Kniołka, Kulisiewiczów, Narutowicza, Nowa, Nowakowskiego, Ogrodowa, Okrzei, Piłsudskiego (od 3 Maja do Mickiewicza), Piwna, Poniatowskiego (od Powstańców do Mickiewicza), Powstańców (nr parzyste), Poznańska, Przejazd, Rynek, Sienkiewicza, Sochaczewska (nr nieparzyste), Szkolna, Targowa, Traugutta, Warszawska, Wiejska, Wspólna, Wyszyńskiego.

Dziękujemy za pomoc!