Koncert Piosenki Patriotycznej

7 listopada w Centrum Kultury w Błoniu odbył się III Dziecięcy Koncert Piosenki Patriotycznej ,,Polska -100 lat Wolności”. Uczestnikami koncertu były przedszkolaki i uczniowie klas pierwszych szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I a Joanna Łuczaj i Damian Giergielewicz oraz uczniowie z klasy I b Iga Matejuk, Adela Dobiech, Szymon Kaliszewski, Piotr Moczydłowski , Franciszek Puchalski. Dzieci zaśpiewały piosenkę ,,Przybyli ułani pod okienko”. Na pamiątkę udziału w tak ważnej uroczystości nasza szkoła otrzymała dyplom i pamiątkową statuetkę Orła ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Błonie, która będzie z nami przez rok do kolejnego koncertu. Wszyscy wykonawcy otrzymali nagrody. Gratulujemy !

Wychowawczynie klasy 1a i I b

Ostatnio zmieniany piątek, 09 listopad 2018 14:01