Lato w Mieście 2019

Lato w Mieście 2019kierownik półkolonii: Maciej Jaworski
nr tel. do szkoły: 22 725-30-48

Regulamin pólkolonii

Podczas wyjazdów będziemy korzystali z autokarów będących własnością Gminy Błonie oraz firmy Matrix Piotr Bartos.
Organizacja półkolonii nie ma charakteru zarobkowego. Kwota wpłacana przez państw jest całkowicie przeznaczona na pokrycie kosztów realizacji poniższego planu. W przypadku małej ilości osób chętnych do uczestnictwa w danym turnusie, z konieczności będę musiał zrezygnować z jednej wycieczki.
Prozę o dostosowanie stroju dzieci do warunków pogodowych oraz przygotowanie ich do wizyty na basenie. Będziemy spędzać bardzo dużo czasu poza szkołą więc uczulam, żeby dzieci miały przy sobie wodę do picia i prowiant według państwa uznania. W samej szkole będzie można napić się wody i napełnić nią butelki. Ze względów bezpieczeństwa i braku czasu będzie ograniczona możliwość korzystania ze sklepów.Ostatnio zmieniany środa, 19 czerwiec 2019 13:18