Zapraszamy do głosowania - teraz walczymy o dodatkowe 5000 złotych!!!

Na projekt "Matfrajda - granie bez prądu" można głosować od 1 lipca godz. 12.00 do 14 lipca godz 12.00, każdego dnia można oddać jeden głos. Jednak, aby głos był ważny, należy zagłosować na 3 projekty skierowane do szkoły podstawowej oraz na trzy skierowane do gimnazjum.

Link do strony: http://glosowanie.mpotega.pl/projekty

Opis projektu:

Chcemy pokazać, że uczenie się matematyki jest frajdą, a raczej Matfrajdą!!! W SP nr 1 w Błoniu zamierzamy zakupić 25 gier planszowych, które kształtują umiejętności niezbędne w procesie uczenia się matematyki i grać, grać, grać z uczniami, rodzicami, wszystkimi, którzy chcą spędzać z nami czas!!! Finałem zajęć będzie zorganizowanie Festiwalu Gier Matematycznych, podczas którego zamierzamy otworzyć wypożyczalnię planszówek, aby rozwijać zamiłowanie do matematyki i wspólnego spędzania czasu. Projekt skierowany jest bezpośrednio do klas IV - VI, jednakże po jego zakończeniu gry będą wykorzystywane nie tylko dla wypożyczalni, lecz także do zajęć dodatkowych oraz na świetlicy szkolnej. Zatem liczymy na to, że wesprzecie nas wszyscy!!!

Teraz walczymy o dodatkowe 5000 złotych, które chcielibyśmy przeznaczyć na gry i pomoce do szkoły. Potrzebne nam są tylko Wasze głosy!!!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 31 sierpień 2015 07:37