ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

16 grudnia wieczorową porą spotkaliśmy się w szkole w gronie dzieci, rodziców, nauczycieli i pedagogów oraz Św. Mikołaja aby w świątecznej już atmosferze, przy pięknej choince, wspólnie pośpiewać kolędy i podziwiać występy uczniów oraz niektórych rodziców.

Atmosfera była wspaniała, rodzice byli bardzo rozśpiewani, oprawę muzyczną zapewnił Św. Mikołaj cudownie grając na saksofonie wraz ze swoim pomocnikiem aranżującym wręcz całą orkiestrę. Spotkanie było również okazją do poczytania przez rodziców wraz z dziećmi opowiadań i wierszy o tematyce świątecznej.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangaźowani w przygotowanie tego magicznego wieczoru, a przede wszystkim występującym dzieciom oraz przybyłym rodzicom, nauczycielom i pedagogom za przygotowanie dzieci do występów oraz przepięknej dekoracji, a w szczególności Marcie Bielickiej, która była głównym pomysłodawcą i organizatorem.

Dziękujemy za ten wspólny miły wieczór.

RR