Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka wspólnie z dyrekcją i nauczycielami zorganizowaliśmy Dzień Sportu na Stadionie Miejskim w Błoniu dla klas IV-VI.
Odbywały się trzy różne zespołowe konkurencje w których klasy rywalizowały w swoich rocznikach. Organizatorami i sędziami zmagań byli Panowie Łukasz Wrona i Łukasz Kołakowski oraz Pan Darek Bajer.
Po zakończeniu rywalizacji odbył się pierwszy w historii mecz Kadra kontra Uczniowie, zakończony remisem 7:7. Komentatorem spotkania była Pani Dyrektor Magdalena Rak a sędzią Pani Lucyna Niewiadomska.
Za bardzo aktywny i w duchu fair play udział każda klasa otrzymała nagrodę w wysokości 200 zł na sfinansowanie np. wyjścia na pizzę, lody, inną wycieczkę lub inną wspólną klasową atrakcję. Dzieci miały zapewnioną wodę, owoce oraz pyszną drożdżówkę. Każde dziecko otrzymało również loda.

Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Centrum Sportu i Rekreacji w Błoniu Włodzimierzowi Leduchowskiemu oraz Panu Dyrektorowi Stadionu Miejskiego w Błoniu Maciejowi Cieślakowi za udostępnienie obiektu wraz z infrastrukturą.

Dla klas I-III ufundowaliśmy bilety do kina dla wszystkicj dzieci oraz dostarczyliśmy przed seansem lody.

Zdjęcia można obejrzeć na stronie szkoły w galerii

RR