Podsumowanie roku 2016/2017

W imieniu Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Błoniu chciałem podziękować bardzo wszystkim, którzy zapłacili składki na RR oraz podsumować krótko nasze działania w tym roku.
Wprowadziliśmy 100% przejrzystość finansów, obniżyliśmy roczną składkę na Fundusz Rady Rodziców do kwoty 100 zł od jednej rodziny, zminimalizowaliśmy koszty działalności RR do zera.

Dzięki wpłatom udało nam się zrealizować:

• Andrzejki
  • Świąteczne Kolędowanie i spotkanie z Mikołajem
  • spotkanie z podróżnikiem
  • sfinansowanie w całości lub częściowo nagród w 22 konkursach
  • dofinansowanie wycieczek szkolnych dla kilku uczniów
  • Planetarium
  • Dzień Dziecka:
    • bilety do kina dla wszystkich klas I-III
    • nagrody po 200 zł dla każdej klasy IV-VI, które brały udział w rywalizacji sportowej na stadionie Błonianka, na sfinansowanie np. wyjścia na pizzę, lody, inną wycieczkę lub inną wspólną klasową atrakcję
    • lody dla wszystkich dzieci ze wszystkich klas
    • mały poczęstunek na stadionie dla kl IV-Vi - woda i pyszna drożdżówka dla każdego dziecka.

Działania bezpłatne, za które Rada Rodziców nie poniosła kosztów, a które się odbyły z naszej inicjatywy:

• warsztaty "Śmiech to zdrowie"
  • nawiązanie współpracy z Błońską Poradnią Pedagogiczno-Psychologiczną - spotkania/ wykłady dla klas nieobjętych w tym roku programem „Cyberprzemoc"
  • organizacja zdjęć klasowych

Mimo obniżenia składki, realizacji i finansowaniu tylu wydarzeń, dofinansowanie na książki na koniec roku wynosi aż 40% wniesionej do tej pory przez klasę kwoty składek na fundusz RR.

Przy okazji dziękuję bardzo w imieniu Zarządu Rady Rodziców za tegoroczną współpracę, zaangażowanie i pomoc przy organizacji poszczególnych akcji i imprez.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 październik 2017 20:00