Gdy Boże Narodzenie się zbliża. PDF Drukuj Email

 

 

Picture Preview
W grudniu klasa IIIb, pod kierunkiem wychowawczyni p. E.Ulaskiej, przygotowała przedstawienie świąteczne  pt. „Gdy Boże Narodzenie się zbliża”. Dzieci przez miesiąc pracowały nad teatrzykiem ucząc się swoich ról oraz śpiewając piosenki i kolędy. 17 XII w czasie zajęć klasa wystąpiła dla swoich kolegów z klas pierwszych i drugich.  Następnie tego samego dnia wieczorem dzieci zaprezentowały się dla swoich rodziców.  Przedstawienie miało charakter humorystyczny, ale opowiadało o ważnych sprawach dla każdego człowieka (małego czy dużegoJ), o najważniejszym przesłaniu świąt Bożego Narodzenia – Bożej miłości i przebaczeniu… Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie z tym właśnie przesłaniem będą przeżywać zbliżające się „urodziny” Pana Jezusa.

 Zdjęcia w galerii - WYDARZENIA

Wychowawczyni E.Ulaska

 

 
Dodatki

Galeria

galeria

Nasza klasa

SP Błonie na Naszej Klasie

Wikipedia

wikipedia

Bramki SMS operatorów

bramka sms orange bramka sms era bramka sms plus