Gminny Konkurs literacko-plastyczny pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”.

Wraz ze zbliżającą się wiosną Szkoła Podstawowa nr 1 w Błoniu zorganizowała Gminny Konkurs literacko-plastyczny pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. Konkurs skierowany był do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych oraz klas I-III ze szkół i przedszkoli z naszej gminy.

Udział w konkursie wzięło 85 dzieci. Były to przedszkolaki z Przedszkola nr 2 Promyczek, z Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy, z Przedszkola nr 4 Stokrotka oraz z Niepublicznego Przedszkola Akademia Małego Człowieka. Jeśli chodzi o klasy I –III to byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 2, Zespołu Szkół w Bieniewicach oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej Hilaris.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy. Prace konkursowe były bardzo ciekawe, pomysłowe i twórcze. Zachęcamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez naszą szkołę.

Joanna Moczydłowska