Konkursy - rok szkolny 2016/2017

miesiąc tytuł nauczyciel
wrzesień Europejski Dzień Języków Obcych Karolina Podgórska
Justyna Kusal
październik konkurs kuratoryjny z matematyki Krzysztof Rochalski
gminny konkurs wiedzy o Janie Pawle II Maciej Jaworski,
Barbara Borowska
konkurs fotograficzny "Uśmiech" Agnieszka Ziółkowska
gminny konkurs plastyczny o Janie Pawle II Maciej Jaworski,
Barbara Borowska
listopad konkurs wiedzy o UK, USA i Australii Justyna Kusal
konkurs plastyczny "Magia Bożego Narodzenia" Katarzyna Buczek
konkurs wiedzy o Niemczech Karolina Podgórska
grudzień konkurs matematyczny "Mały Pitagoras" Agnieszka Ufa
konkurs plastyczny "Moja ulubiona książka" Monika Juskowiak
styczeń konkurs mitologiczny Lucyna Niewiadomska,
Monika Rydzek,
Paulina Dywańska
konkurs literowania Speeling Bee Justyna Kusal
międzyszkolny konkurs kolęd i pastorałek Dominika Paszkowska
diecezjalny konkurs o księdzu Jerzym Popiełuszko Maciej Jaworski,
Barbara Borowska
luty konkurs plastyczny "Zróbmy coś z niczego" Emilia Szymańska
marzec konkurs fotograficzny "Zwiastuny wiosny" Katarzyna Głogowska,
Marianna Pudło
konkurs matematyczny "Kangur" Aleksandra Grzejszczak
konkurs ortograficzny - eliminacje do gminnego konkursu o tytuł Mistrza Ortografii Lucyna Niewiadomska,
Monika Rydzek,
Paulina Dywańska
konkurs "Dzień języka niemieckiego" Karolina Podgórska
konkurs literacki "Czy znasz tę bajkę ?" Joanna Moczydłowska
kwiecień konkurs ekologiczno-plastyczny "Ratujmy naszą planetę" Katarzyna Głogowska,
Marianna Pudło
konkurs recytatorski - eliminacje do gminnego konkursu o tytuł Mistrza Ortografii Lucyna Niewiadomska,
Monika Rydzek,
Paulina Dywańska
międzyszkolny konkurs pięknego czytania w języku angielskim i niemieckim Justyna Kusal,
Karolina Podgórska
konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka" Małgorzata Majewska
konkurs czytelniczy "Wspólne czytanie" Anna Chojnacka
maj konkurs matematyczny "Mały Pitagoras" Agnieszka Ufa
KONKURS WIEDZY O ANGLII DLA KLAS II Karolina Podgórska
gminny przegląd piosenki i poezji religijnej "W hołdzie Janowi Pawłowi II" Maciej Jaworski,
Barbara Borowska
konkurs "Mistrz ortografii" Edyta Ulaska
gminny recytatorski konkurs logopedyczny Elżbieta Chmielecka-Wróbel
konkurs "Ładne czytanie" Anna Chojnacka
konkurs literacko-plastyczny Anna Chojnacka
czerwiec konkurs wiedzy o Mikołaju Koperniku Katarzyna Głogowska,
Marianna Pudło
ogólnopolski konkurs mitologiczny "KLIO" Dariusz Bajer
konkurs wiedzy biblijnej "Bibliada" Maciej Jaworski,
Barbara Borowska
konkurs "Piękne czytanie" Teresa Jarkowska
Ostatnio zmieniany czwartek, 29 wrzesień 2016 12:03