Świat baśni Andersena - konkurs

Biblioteka Publiczna w Błoniu zorganizowała Konkurs o życiu i twórczości H.Ch.Andersena. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 im.Mikołaja Kopernika w Błoniu w Konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich klas trzecich. Do rozwiązania mieli aż cztery strony testów (pytania zamknięte i otwarte). Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i Komisja Konkursowa miała duży problem z wytypowaniem najlepszych.

Największą ilość punktów zdobyli:
  • kl. III a - 1. Szostakowska Weronika, 2. Bogucka Julia 3. Gołębiowska Ola,
  • kl. III b - 1. Dunajewska Hania, 2. Puchalska Zuzia, 3. Jaczyński Konrad,
  • kl. III c - 1. Kowalewski Kuba, 2. Więckowska Roksana, 3. Włodarczyk Marcel,
  • kl. III d - 1. Czernuszyn Krysia, 2. Gurtowska Anielka, 3. Czernuszyn Basia.

Dnia 10 i 11 maja 2017 r. uczniowie klas trzecich udali się do Biblioteki Publicznej w Błoniu na uroczyste rozdanie nagród. Najlepsze trójki dostały wspaniałe nagrody książkowe, pozostali uczniowie również otrzymali upominki. Gratulujemy naszym uczniom, a całemu personelowi Biblioteki Publicznej serdecznie dziękujemy.

Anna Chojnacka
nauczyciel bibliotekarz SP 1 Błonie

Ostatnio zmieniany czwartek, 18 maj 2017 08:02