Regulamin konkursu "Najpiękniejsze bukiety z darów jesieni"

Konkurs przyrodniczy!!!
"Najpiękniejsze bukiety z darów jesieni"

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1 – 7 oraz przedszkolaków grup "0"(zerówka) do udziału w konkursie przyrodniczym "Najpiękniejsze bukiety z darów jesieni".

Do darów jesieni nalezą różne owoce, warzywa, kwiaty, kolorowe liście, a także grzyby pojawiające się o tej pięknej porze roku. Można je znaleźć w rożnych środowiskach: w lesie, sadzie, na łące, w parku, w przydomowym ogródku. W konkursie można wykorzystać też słoneczniki, dynie, gałązki jarzębiny, żołędzie, kasztany, orzechy laskowe, różne warzywa, polne kwiaty, małe rajskie jabłuszka, astry i wiele, wiele innych "darów jesieni".

Konkurs jest podzielony na 3 kategorie wiekowe:
  • Dzieci z grup 0 (zerówki): wykonują jedną wspólną pracę z wychowawcą (czyli bukiet z darów jesieni). Do bukietu powinna być przyczepiona karteczka z danymi : imię i nazwisko wychowawcy grupy, nazwa i numer przedszkola/szkoły z adresem, nazwa grupy.
  • Klasy 1-3: jeden uczeń wykonuje 1 pracę plastyczną (technika dowolna, format A-4) przedstawiającą bukiet z darów jesieni. Na odwrocie swojej pracy podaje swoje imię i nazwisko oraz klasę.
  • Klasy 4-7: jeden uczeń wykonuje 1 bukiet z darów jesieni (może on mieć typową formę bukietu lub inną np. w koszu wiklinowym lub innym naczyniu). Do bukietu powinna być przymocowana karteczka z danymi autora: imię i nazwisko oraz klasa.
Wszystkie prace powinny być estetyczne, oryginalne i twórcze oraz zgodne z tematem konkursu.

Prace konkursowe przynosimy na "Jesienny warzywniak" dnia 16.09.2017 w godzinach 11:00-12:00 (sobota, Rynek w Błoniu).

Najpiękniejsze prace plastyczne i bukiety zostaną nagrodzone upominkami (w każdej kategorii wiekowej). Ogłoszenie wyników do 20.09.17 (na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 1). Po zakończeniu "Jesiennego warzywniaka" prace konkursowe będą przewiezione do Szkoły Podstawowej nr 1, gdzie będą ozdobą korytarza na I piętrze (po 20.09.17 zapraszamy do ich odbioru). Nagrody 27.09.17.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!!!

Kasia Głogowska i Maciej Jaworski

Ostatnio zmieniany sobota, 09 wrzesień 2017 07:44