Blog Roku Young 2019

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Blog Roku Young 2019.

Blog Roku Young 2019 to bezpłatny konkurs, adresowany do uczniów klas szkół podstawowych i gimnazjów, których zadaniem będzie regularne prowadzenie dziennika internetowego. Dodawane przez młodzież autorskie wpisy będą oceniane w określonych kategoriach.

Celem konkursu jest rozbudzanie wśród młodzieży twórczych umiejętności oraz sprawne wykorzystanie Internetu i możliwości promocji własnej twórczości, jakie daje sieć. Pragniemy promować poprawną polszczyznę, kreatywne pisanie oraz kulturę czytelniczą wśród młodego pokolenia przy pomocy nowoczesnych technik komunikowania.

Harmonogram I edycji konkursu „Blog Roku Young”:

Od 7.03.2018 do 27.03.2018 – zgłoszenie uczestnictwa w konkursie

Od 30.03.2018 do 10.06.2018 – I etap konkursu

Od września 2018 do grudnia 2018 – II etap konkursu

Od stycznia 2019 do marca 2019 – III etap konkursu

Od marca 2019 do maja 2019 – IV etap konkursu

Czerwiec 2019 – ogłoszenie zwycięzcy, wręczenie nagród zwycięzcy i finalistom konkursu

Dodatkowe informacje

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywa się z poziomu strony konkursowej (zakładka „KONKURSY”) dostępnej na stronie www.bloggujemy.pl poprzez formularz aplikacyjny. Oficjalna uroczystość przedstawienia zdobywcy tytułu Blogu Roku Young 2019 oraz wręczenie nagród nastąpi w Warszawie podczas Gali Explorery w czerwcu 2019 roku. Mamy nadzieję, że wydarzenie odbędzie się w obecności uczniów (laureatów konkursu), nauczycieli, dyrektorów szkół, organizatorów konkursu, władz oświatowych oraz przedstawicieli prasy lokalnej i sponsorów.

Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://bloggujemy.pl/dlauczniow.php. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 marzec 2018 09:10