Nauczyciele szkoły

Rak Magdalena

Rak Magdalena

dyrektor szkoły / zajęcia komputerowe, geografia

dyplomowany

Grzejszczyk Aleksandra

Grzejszczyk Aleksandra

wicedyrektor szkoły / matematyka

dyplomowany

Bajer Dariusz

Bajer Dariusz

historia, WOS

dyplomowany

Biskupski Adam

Biskupski Adam

nauczyciel wspomagający

kontraktowy

Buczek Katarzyna

Buczek Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, etyka

mianowany

Byra Angelika

Byra Angelika

Świetlica

stażysta

Chrostek Kamila

Chrostek Kamila

chemia, fizyka

dyplomowany

Głogowska Katarzyna

Głogowska Katarzyna

przyroda, biologia

dyplomowany

Jabłońska Paulina

Jabłońska Paulina

psycholog

mianowany

Jagiełło Maria

Jagiełło Maria

logopeda

kontraktowy

Jaworski Maciej

Jaworski Maciej

religia

mianowany

Juskowiak Monika

Juskowiak Monika

edukacja wczesnoszkolna

mianowany

Kaczmarek Wiktoria

Kaczmarek Wiktoria

świetlica

kontraktowy

Kołakowski Łukasz

Kołakowski Łukasz

WYCHOWANIE FIZYCZNE

dyplomowany

Kowalewska Wioletta

Kowalewska Wioletta

nauczyciel wspomagający

kontraktowy

Ksit Anastazja

Ksit Anastazja

nauczyciel wspomagający

kontraktowy

Kusal Justyna

Kusal Justyna

język angielski

dyplomowany

Majewska Małgorzata

Majewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Mierzejewski Krzysztof

Mierzejewski Krzysztof

świetlica

stażysta

Milczarek anna

Milczarek anna

terapeuta pedagogiczny, etyka

dyplomowany

Moczydłowska Joanna

Moczydłowska Joanna

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

dyplomowany

Niewiadomska Lucyna

Niewiadomska Lucyna

język polski

dyplomowany

Nowacka Małgorzata

Nowacka Małgorzata

pedagog, nauczyciel wspomagający

dyplomowany

Olejarz Paweł

Olejarz Paweł

religia

mianowany

Paszkowska Dominika

Paszkowska Dominika

muzyka

mianowany

Piasecka Małgorzata

Piasecka Małgorzata

świetlica

kontraktowy

Piotrowska Paulina

Piotrowska Paulina

język niemiecki

mianowany

Redczak Ewa

Redczak Ewa

edukacja wczesnoszkolna

kontraktowy

Rydzek Monika

Rydzek Monika

język polski

dyplomowany

Sionek Karolina

Sionek Karolina

nauczyciel wspomagający

stażysta

Stasiak Karolina

Stasiak Karolina

wychowanie fizyczne, WDŻ, technika

mianowany

Szymańska Emilia

Szymańska Emilia

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia plastyczne

dyplomowany

Tarsała Monika

Tarsała Monika

nauczyciel wspomagający

kontraktowy

Ufa Agnieszka

Ufa Agnieszka

matematyka

dyplomowany

Ulaska Edyta

Ulaska Edyta

edukacja wczesnoszkolna

dyplomowany

Wawrzyńczak Elżbieta

Wawrzyńczak Elżbieta

język angielski

mianowany

Wiechetek Hanna

Wiechetek Hanna

bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

stażysta

Wrona Łukasz

Wrona Łukasz

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, edukacja dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe

dyplomowany

Zagańczyk Dorota

Zagańczyk Dorota

bibliotekarz, nauczyciel wspomagający

kontraktowy

Zieja Ewa

Zieja Ewa

język angielski

mianowany

Zięba Dorota

Zięba Dorota

fizyka

dyplomowany

Ziółkowska - Świderek Agnieszka

Ziółkowska - Świderek Agnieszka

nauczyciel wspomagający, informatyka

kontraktowy

Żelakiewicz Anna

Żelakiewicz Anna

nauczyciel wspomagający

kontraktowy