OSIĄGNIĘCIA 2009/2010

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

  1. III Międzyszkolny konkurs języka angielskiego ( 14 szkół z powiatu Warszawa Zachodnia i Warszawy)
    • 6 osób zajęło III miejsce w swoich kategoriach wiekowych
    • 1 wyróżnienie.
  2. Powiatowy Konkurs języka angielskiego w Ożarowie Mazowieckim
    • 1 finalistka
  3. Gminny Konkurs Ortograficzny
    • 2 wyróżnienia
  4. Matematyka – „Mały Pitagoras”:
    • klasa VI - I i III miejsce
    • klasa V - I i II miejsce
    • klasa IV - I i III miejsce oraz wyróżnienie
  5. Matematyka – „Kangur matematyczny 2010”
    • Klasa IV – VI - 12 wyróżnień
    • klasa I - III - 1 wyróżnienie
    • klasa II - nagroda
  6. Informatyka - Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów Szkół Podstawowych Internetowa Liga Zadaniowa 01
  7. Laureaci:
    • Julia Chełmińska kl. VIa
    • Zofia Zwolińska kl. VIa
    Finaliści wyróżnieni:
    • Anna Paska kl. VIa
    • Karol Krejner kl. VIb
    • Łukasz Kiełbus kl. VIb
    • Adrian Nadulny kl. VIc
  8. Informatyka - Konkurs miniLOGIA 8
    • do II etapu ( rejonowego ) zakwalifikowało się 6 osób
  9. Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Gdy myślę Ojczyzna”
    • III miejsce
  10. Gminny Konkurs Kolęd
    • II i III miejsce.
  11. Gminny Konkurs Astronomiczny
    • I – 1, II – 2, III – 2
  12. Gminny Konkurs Ekologiczny – Fotograficzny „Zaklęte w kropli wody”
    • I – 1, II – 1, III – 1
  13. Powiatowy Konkurs Ekologiczny
    • 5 wyróżnień.
  14. Powiatowy Konkurs Fotograficzny – My word bautiful & suprising”
    • II miejsce i wyróżnienie
  15. Ogólnopolski Konkurs „Tęcza”
    • 2 wyróżnienia.
  16. IX edycji Międzygminnego Konkursu Czytelniczego ,,Wydajemy własną książkę”.
    • tytuł Srebrnej Książki uzyskała praca pt. ,,Gdyby nie budzik” napisana przez Jana Dudzińskiego ucznia klasy Ib
  17. Wyróżnienie na szczeblu centralnym w Ogólnopolskim Konkursie na komiks o tematyce „Bezpieczna droga do szkoły”
  18. Ogólnopolski Konkurs mitologiczny „Klio 2009” - „Ikarowe loty”
    • test wiedzy
    • konkurs prac plastycznych – wyróżnienie
    • konkurs fotograficzny - wyróżnienie
  19. Rajd po Puszczy Kampinoskiej na orientację :”Kampinowskie Klimaty”
    • V – miejsce
  20. Gminny konkurs historyczny „Mazowsze moja Oczyzna”
    • I,II,III miejsce

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2009/2010

  • Październik 2009 – I miejsce w zawodach gminnych koszykówki chłopców
  • Luty 2010 – I miejsce w gminnych zawodach mini siatkówki chłopców
  • Luty 2010 – I miejsce w gminnych zawodach w mini siatkówce dziewcząt
  • Marzec 2010 – I miejsce w powiatowych zawodach mini siatkówki chłopców
  • Marzec 2010 – I miejsce w powiatowych zawodach mini siatkówki dziewcząt
  • Marzec 2010 – IV miejsce w między powiatowych zawodach mini siatkówki dziewcząt
  • Marzec 2010 – IV miejsce w między powiatowych zawodach mini siatkówki chłopców
  • Marzec 2010 – I miejsce w zawodach gminnych piłki ręcznej chłopców
  • Kwiecień 2010 – II miejsce w zawodach powiatowych piłki ręcznej chłopców
  • Styczeń 2010 – Organizacja turnieju o puchar Dyrektora SP 1 w siatkówce
  • Gminne biegi przełajowe I – 3, II – 1, III – 1, IV – 1
  • Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza kl. III c – złoty medal
  • Biegi Międzypowiatowe: V, VI, VII,IX miejsce
  • Biegi przełajowe o puchar Starosty – V,VI,VII
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 listopad 2014 15:23