"Pożar, powódź dniem i nocą straż przychodzi nam z pomocą"

07 kwietnia w Starostwie Powiatu Warszawa Zachód w Ożarowie Mazowieckim 28 uczniów klas pierwszych i trzecich z naszej szkoły wzięło udział w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu i rozdaniu nagród. Na etapie powiatowym w konkursie wzięło udział ponad 250 młodych artystów z wielu szkół i przedszkoli. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody za udział. Największy sukces osiągnęła uczennica klasy Ib Laura Iwaniec, która zajęła III miejsce i oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymała piękne farby i MP-4. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek oraz spotkanie ze strażakami, którzy udostępnili swój strażacki samochód i pozwolili dzieciom chociaż na chwilę poczuć się bohaterami niosącymi pomoc w potrzebie.

K. Buczek, K. Antczak- Jączyk, E. Ulaska

Ostatnio zmieniany środa, 14 styczeń 2015 12:43