SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I – III

„BOŻE NARODZENIE W OCZACH DZIECKA”

W grudniu 2009 roku, w naszej szkole już po raz kolejny odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Boże Narodzenie w oczach dziecka” zorganizowany dla uczniów klas I – III. W konkursie wzięło udział 43 uczniów. Jury składające się z nauczycieli klas młodszych miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe, kolorowe i wykonane różnymi technikami plastycznymi. Każdy członek komisji konkursowej przyznawał poszczególnym pracom od 1 do 5 punktów. W klasach I, II i III–cich przyznano pierwsze, drugie i trzecie miejsce, a w klasach I i III–cich dodatkowo wyróżnienia.

OTO laureaci konkursu:

Klasy pierwsze

I miejsce – Julia Smolińska z kl. I a, Jan Dudziński z kl. I b, Jakub Krawczuk z kl. I b
II miejsce – Martyna Flisiak z kl. I c, Aleksandra Łazowska z kl. I c
III miejsce – Jakub Szczepanik z kl. I c, Kacper Wawryło z kl. I b

Wyróżnienia – Szymon Wawryło z kl. I b, Marcin Adamczak z kl. I a, Damian Pawłowski z kl. I a, Agata Miłońska z kl. I c

Klasy drugie

I miejsce – Albert Szymański z kl. II c
II miejsce – Paweł Prokopczyk z kl. II c
III miejsce – Rafał Woźnicki z kl. II c

Klasy trzecie

I miejsce – Agata Sowińska z kl. III b
II miejsce – Anna Krawczuk z kl. III c, Kamila Tokarczyk z kl. III b
III miejsce – Maria Białecka z kl. III b

Wyróżnienia – Sonia Wadecka z kl. III b, Damian Skarżyński z kl. III c, Ola Leszko z kl. IIIc

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM i zapraszamy do udziału w konkursie za rok. Nagrody zostaną przyznane uczniom w miesiącu styczniu. Prace można obejrzeć w naszej szkole na wystawie zorganizowanej na dolnym korytarzu.

Organizator konkursu:
Małgorzata Majewska – nauczyciel nauczania zintegrowanego