KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH miniLOGIA 8

Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 8 jest konkursem przedmiotowym powołanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego.

Konkurs poszerza treści podstawy programowej przedmiotu Informatyka w szkole podstawowej.

Konkurs polega na samodzielnym rozwiązywaniu zadań graficznych w środowisku Logo (pisanie procedur programów).

Celem konkursu jest ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych.

Pierwszy etap Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8 trwał od 10 listopada 2009 r. do 8 grudnia 2009 r.

Do Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8 przystąpiło 6 osób:

1. Julia Chełmińska kl. VIa
  2. Dominik Kierzkowski kl. VIa
  3. Zofia Zwolińska kl. VIa
  4. Karol Krejner kl. VIb
  5. Łukasz Kiełbus kl. VIb
  6. Adrian Namulny kl. VIc

Wszyscy zakwalifikowali się do II etapu. Pięć osób otrzymało maksymalną ilość punktów (80). Dominik Kierzkowski otrzymał 60 punktów (nie zrobił zadania pierwszego).

II stopień Konkursu Informatycznego miniLOGIA 8 (etap rejonowy) odbędzie się 9 marca 2010 r.

Do Konkursu miniLOGIA 8 uczniowie są przygotowywania na zajęciach Koła Informatycznego. Koło Informatyczne prowadzi i przygotowuje uczniów do konkursu nauczycielka informatyki Zofia Kołakowska.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 listopad 2014 14:28