Nazywam się Barbara Zalech, jestem nauczycielem dyplomowanym.

Gabinet znajduje się na parterze – pokój nr 1.

Kontakt telefoniczny: 22 725 30 48

Godziny pracy pedagoga w roku szkolnym 2014/2015.

Poniedziałek: 8.00 -13.00
Środa: 11.00 -16.00
Czwartek: 11.00 -16.00
Piątek : 11.00-16.00

W każdej ważnej sprawie chętnie spotkam się z Rodzicami w dogodnym dla Państwa terminie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Pedagog szkolny – to osoba zatrudniona w szkole w celu uzupełniania, pogłębiania i rozszerzania działalności dydaktyczno-wychowawczej prowadzonej przez nauczycieli.

Pedagog szkolny – współpracuje z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami, instytucjami służącymi pomocą dziecku i rodzinie (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Ośrodek Pomocy Społecznej, Sąd Rodzinny, Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Policja, Świetlice Terapeutyczne).

Ale najważniejszym w pracy pedagoga szkolnego jest UCZEŃ !!!

Czego oczekuje uczeń w kontaktach z pedagogiem, o czym najczęściej chce rozmawiać?

Wśród poruszanych problemów najczęściej znajdują się:

• trudności w nauce
  • trudności wynikające z braku akceptacji przez grupę rówieśniczą
  • kłopoty osobiste i rodzinne
  • nieumiejętność podporządkowania się normom i zasadom obowiązującym w szkole.