W czerwcu, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, na terenie naszej szkoły odbyło się ognisko dla naszych uczniów z klas czwartych i piątych, którzy zdawali egzamin na kartę rowerową. Było to spotkanie, na które przybyły całe rodziny, aby miło spędzić czas. Ognisko zostało zorganizowane przez nauczycielkę techniki jako nagroda dla uczniów, którzy bardzo sumiennie pracowali przez cały rok szkolny, przygotowując się do egzaminu na kartę rowerową. Funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Warszawie, którzy pomagali w egzaminowaniu uczniów byli pod dużym wrażeniem jak dzieci poważnie podeszły do egzaminu. Uczniowie zachowali się bardzo dojrzale i odpowiedzialnie.
Oczywiście wielki ukłon w stronę naszych wspaniałych rodziców, którzy poświęcili bardzo dużo czasu, aby wesprzeć swoje dzieci w przygotowaniu do egzaminu oraz serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji ogniska.