11 listopada przypada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia. O godzinie 11.11 wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odśpiewali hymn narodowy. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 3b, pod okiem Pani Emilii Szymańskiej. Aktorzy przybliżyli nam dzieje naszej ojczyzny i opowiedzieli o losach Polaków pod zaborami oraz kulisach odzyskania niepodległości w 1918 roku. Dzień ten z pewnością był dla wielu świetną lekcją historii. 

11 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystych obchodach 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, które odbyły się na Rynku.

 

“Pamiętajmy, że miłość do Ojczyzny, to nie slogan, to dar, który należy pielęgnować i przekazywać następnym pokoleniom”