Tradycyjnie z okazji 11 listopada Nasza Szkoła brała udział w Rajdzie Niepodległościowym – Misja Kampinos. 9 listopada sześcioro uczniów z klasy 8a pod opieką p. Doroty Zagańczyk oraz p. Teresy Skonecznej uczestniczyło X jubileuszowej edycji Rajdu. W tym roku tematem przewodnim był Dywizjon 303. Na trasie nie było łatwo. Musieliśmy zmagać się z trudnymi pytaniami a także wymagającą drogą przez las i bagna. Z zaangażowaniem wykonywaliśmy zadania, które polegały na orientacji w terenie oraz sprawnego posługiwania się GPS. Naszą przeprawę zakończyliśmy po ponad 6 godzinach. Konkurencja była bardzo duża, bo aż 25 patroli, ale zabawa świetna. Po dotarciu do celu czekał na nas ciepły posiłek. Rajd uświetnił występ uczestniczki The Voice of Poland Justyny Kakiet. Integracja przy grach planszowych trwała do białego rana. Do zobaczenia za rok!