W sobotę w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się tzw. dzień otwarty, czyli spotkanie dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczną naukę w szkole.Nasi przyszli Uczniowie, pod opieką nauczycieli i z nieocenionym wsparciem trzecioklasistów, mieli okazję przekonać się, że szkoła to wspaniała przygoda. Dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych z chustą Klanza, odwiedziły szkolną bibliotekę, gdzie aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez naszych uczniów, w świetlicy spotkały się z muzyką, wiosną i … saksofonem oraz samodzielnie (lub z niewielką pomocą 🙂 wykonały przepiękne ślimaki i bociany.  Uśmiechnięte buzie i niektóre (przemiłe) komentarze świadczą o tym, że dzieci miło spędziły u nas czas i już nie mogą się doczekać następnego spotkania :)))) Do zobaczenia!

 

19.03.2022 r. Dzień Otwarty