W piątek 21 października odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Nasi najmłodsi koledzy i koleżanki zostali oficjalnie uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Błoniu. Dzieci długo i starannie przygotowywały się do tego dnia. W obecności zaproszonych gości, pani dyrektor oraz rodziców i nauczycieli ślubowały m.in. być dobrymi uczniami, dbać o dobre imię szkoły, swoim zachowaniem dawać przykład innym. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, szkolne tarcze, które obiecały przypinać do stroju galowego przy każdej ważnej uroczystości obchodzonej w szkole oraz medale od Samorządu Uczniowskiego. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez klasy  – wszyscy wypadli wspaniale! Finałem była wspólnie wykonana piosenka Majki Jeżowskiej Wszystkie dzieci nasze są. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Ślubowanie klas pierwszych – rok szkolny 2023/2023