Drodzy Rodzice, Uczniowie i przyjaciele naszej szkoły. Jak co roku dołączyliśmy do Szlachetnej Paczki i wybraliśmy swoją rodzinę. Od jutra do 8.12 można przynosić rzeczy i razem z nami wesprzeć osoby potrzebujące.

Rzeczy, których potrzebujemy:

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny
1. Laptop
2. Żywność
3. Środki czystości

??Żywność trwała (Herbata, kawa, ryż, mąka, makaron, kasza, cukier, olej, dżem, owoce i warzywa w puszkach, mleko owsiane, mleko migdałowe, kawa ziarnistwa, płatki owsiane, ryż brązowy, mąka żytnia)
–> Specjalne wymagania: makarony pełnoziarniste

?Środki czystości (mydło, żel myjący, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, podpaski/tampony, płyn do płukania, proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń)

?Materiały szkolne (zeszyty, bloki, kredki, farby, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, przybory do pisania)

Wyposażenie mieszkania (kołdra, koc, poduszka,

Specjalne wymagania:
kołda 160×200, koc 160×200, poduszka 70×80

Historia Rodziny
Pan Adam jest wychowankiem domu dziecka i rodziny zastępczej. Mimo swojej niepełnosprawności (niedosłuch) ukończył studia. Poślubił panią Izę i wraz z nią założyli rodzinę. Pani Iza również jest osobą niepełnosprawną. Los chciał, że obie ich córki urodziły się z również z niepełnosprawnością (niedosłuch). Codzienność rodziny to przedszkole, rehabilitacja, praca. Pan Adam wiele lat prowadził firmę, która prosperowała i dawała rodzinie stabilną sytuację finansową. Niestety koniunktura, oraz zmieniające się przepisy doprowadziły do bankructwa. Pan Adam po dwóch miesiącach poszukiwania, podjął nową pracę, lecz praca ta niestety nie daje wynagrodzenia, które jest w stanie pokryć koszty utrzymania czteroosobowej rodziny. Jednakże, była to jedyna praca jaką znalazł i zdecydował się ją podjąć. Pani Iza zajmuje się córkami, nie pracuje.

Lista potrzebnych rzeczy będzie na bieżąco aktualizowana.

Nie wiesz co robić? Rób dobro!