Karnawał to czas pełen wrażeń, kolorów, muzyki, tańca i zabaw. Bal karnawałowy jest jego częścią. To atrakcja uwielbiana przez wszystkie dzieci. 13 stycznia w naszej szkole bal karnawałowy był najważniejszym wydarzeniem dnia.

Najmłodsi uczniowie w rolach wróżek, księżniczek, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy oraz innych bohaterów bajek bawili się w rytmie ulubionych piosenek w towarzystwie swoich pań 🙂  Było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy naszych najmłodszych uczniów.

Starsi uczniowie również mieli okazję potańczyć, pobyć razem i w karnawałowym nastroju poszaleć w rytmach ulubionych przebojów.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację tej imprezy!

Do zobaczenia za rok!

Już nie możemy się doczekać!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii 

Bal karnawałowy – zdjęcia